Uroloģijas nedēļa
Jau vairākus gadus Eiropā notiek Uroloģijas dienas – ar mērķi mudināt cilvēkus nesamierināties ar uroloģiskajām saslimšanām, izskaidrot to ietekmi uz tālāko dzīves kvalitāti un parādīt ceļu, kas ejams, lai saglabātu labu pašsajūtu, ja slimība tomēr skārusi....

Apmācība

LUA (Latvijas Urologu asociācijas) Uroloģijas skola – kursi ģimenes ārstiem, par kuriem tiek piešķirti LĀB kredītpunkti.

Ūsu mēneša jeb Movember aktivitātes

Usu_menesis_LUA_logo_2013

Latvijas Urologu asociācija aicina iesaistīties Ūsu mēneša jeb Movember aktivitātēs, kas visā pasaulē tiek atzīmēts, lai pievērstu uzmanību vīriešu veselības problēmām, to savlaicīgai diagnostikai un ārstēšanai.

Latvijas Urologu asociācijas prezidents, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Uroloģijas centra vadītājs asoc. prof. Egils Vjaters norāda: “Vēlamies arī Latvijas sabiedrībā ar ūsām asociēt vīrieša veselības jautājumus. Lai katrs pretīmnācējs ar tām ir kā atgādinājums – aizej pie ārsta, rūpējies par sevi savlaicīgi!”

Ūsu mēneša laikā paredzētas vairākas aktivitātes, lai pievērstu sabiedrības uzmanību vīriešu veselībai un veicinātu vīriešu nokļūšanu pie ārsta. Ūsu mēneša laikā sadarbībā ar vairākām medicīnas iestādēm vīriešiem iespējams bez maksas saņemt urologa konsultācijas un veikt izmeklējumus. 

Ūsu mēneša jeb Movember aktivitātēs aktīvi iesaistījies Kontinentālās hokeja līgas Latvijas klubs Rīgas “Dinamo”. 2013. gada 19. novembra spēli savā laukumā Arēnā Rīga hokejisti aizvadīs pret Krievijas Jekaterinburgas komandas “Avtomobilist” hokejistiem. Sadarbībā ar Latvijas Urologu asociāciju spēle īpaši veltīta vīriešu veselības atbalstam, aicinot savlaicīgi pārbaudīt veselību. Hokeja spēles starplaikos tiks dalīti informatīvi materiāli, notiks atrakcijas ar ūsu mērīšanu, klātesošos uzrunās Latvijas Urologu asociācijas prezidents asoc. prof. Egils Vjaters.

E.Vjaters apbalvo labākos spēlētājus

 

Attēlā: LUA prezidents asoc.prof. Egils Vjaters apbalvo labākos spēlētājus

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Attēlā: LUA prezidents asoc.prof. Egils Vjaters uzrunā klātesošos hokeja spēles laikā Arēnā Rīga 


Drukāt lapu